Описание
Відгуки

Природний імуностимулятор!
Це не тільки смачні ласощі, але й чудовий засіб, за допомогою якого можна поправити здоров'я, продовжити молодість і навіть знизити вагу.


Мед квітковий натуральний "Лісовий" ТМ "Ключі Здоров'я"

250 г

400 г

700 г

1300 г

       

Мед використовують як загальнозміцнюючий, тонізуючий, відновлюючий сили засіб, який має антибактеріальні, бактерицидні, протизапальні, протиалергічні, лікувальні та дієтичні властивості, нормалізує фізіологічні функції організму.
Користь меду обумовлена його біологічною природою та складним хімічним складом: цукри, мінеральні речовини, мікроелементи, ферменти, біологічно активні речовини, вітаміни Н, К, так необхідні організму. За цілющими якостями цей природний продукт немає аналогів. Властивості меду залежать від географічного розташування медоносів, часу збирання нектару, погоди, хімічного складу ґрунту, породи бджіл та інших факторів. Найбільш корисний – мед, зібраний із кількох рослин.
Щоденне вживання по 20–50 г меду протягом року помітно покращує склад крові та обмін речовин.Чому слід купувати мед у нас?

Наша пасіка розташована в екологічно чистій зоні, за 135 км від м. Харкова. Навколо пасіки виростають цінні медоноси, з яких бджоли збирають нектар та пилок високої якості. Тому кожна баночка з медом містить усі необхідні для нашого здоров'я вітаміни, мікро- та макроелементи.
Купуючи мед у нас, Ви можете бути впевнені, що:

  • придбали виключно натуральний мед, якість якого підтверджена висновком санітарно-епідеміологічної експертизи;

  • бджіл не годуємо цукровим сиропом;
  • гойдався ТІЛЬКИ зрілий мед;
  • фасування меду проходило лише у період викачування;

  • мед має м'який смак і приємний аромат.

І насамкінець кілька слів про мед:
- Натуральний мед завжди кристалізується. З одним сортом меду, наприклад рапсовим, цей процес відбувається вже протягом місяця, з іншим може статися набагато пізніше, але кристалізуються всі. Будь-який мед, який не зацукрувався протягом 3-4 місяців, можна спокійно приписати до неякісних. Або, можливо, це розігрітий закристалізований мед, що втратив майже всі свої корисні властивості;
- часто в «сівшому», тобто закристалізованому меді можна побачити білі плями, розлучення, схожі на візерунки, які можуть проявитися як по всій масі меду, так і в окремих його частинах, - це натуральна медова глюкоза, її наявність тільки підтверджує натуральність меду!Купуючи мед у незнайомих продавців, Ви ризикуєте придбати неякісну продукцію!

 

 

Нет отзывов об этом товаре.
Scroll to top