Виробництво продукції складається з декількох етапів,

які крок за кроком перетворюють заготовлену сировину на продукт, готовий до реалізації. Виробничі приміщення оснащені високопродуктивним обладнанням, що відповідає сучасним вимогам. Велика увага приділяється:

  • контролю якості сировини,
  • пакувальних матеріалів,
  • дотримання технологічних процесів усім стадіях виробництва.

На підприємстві впроваджено багатоступінчасту систему контролю, що забезпечує належну якість продукції. Це підтверджується отриманими сертифікатами:

  • міжнародним сертифікатом безпеки харчової продукції стандарту HACCP ISO 22000:2007,
  • міжнародний сертифікат якості стандарту ISO 9001:2001.

У виробництві продукції «КЛЮЧІ ЗДОРОВ'Я» використовує тільки високоякісну сировину, суворо дотримується технологічної дисципліни. Це, а також використання сучасних способів фасування та пакувальних матеріалів дозволяє запропонувати споживачеві продукт, що зберігає свої цілющі властивості протягом усього терміну придатності. Готова продукція надходить на карантинний склад. Контроль цьому етапі здійснюється відповідно до нормативним документам, відповідно до якими відбираються зразки. Акредитовані лабораторії та СЕС визначають фізико-хімічні, органолептичні, радіологічні та інші показники та видають документи, що підтверджують якість того чи іншого продукту. Після отримання протоколу якості продукція надходить складу готової продукції подальшої реалізації.

Зростаюча кількість споживачів, які віддають перевагу продукції ТМ «Ключі Здоров'я», — і є головна оцінка нашої роботи. Ми прагнемо виправдати довіру наших покупців не на словах, а на ділі – розширюючи асортимент, випускаючи продукцію, що дозволяє жити повноцінним життям.

Склад сырья Станок 1 Станок 2 Упаковщики
Целлофанатор 
Целлофанатор Склад продукции
Упаковщик
       

 

 

                                                                   

     
                                                                                                           


        

Scroll to top