ПОСТАВНИКАМ

Ми цінуємо співпрацю з нашими сировинними партнерами та завжди зацікавлені у взаємовигідній співпраці із заготівельниками лікарських рослин. Дбаючи про здоров'я наших покупців, компанія закуповує сировину та допоміжні матеріали лише високої якості.

ПАРТНЕРАМ

Компанія «КЛЮЧІ ЗДОРОВ'Я» пропонує такі послуги: переробка рослинної сировини

  • різання;
  • дроблення;
  • купажування за рецептурами замовника.

 КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО

Компанія «КЛЮЧІ ЗДОРОВ'Я» пропонує співпрацю на умовах контрактного виробництва з виготовлення фіточаїв, фасування чаїв (чорних та зелених), наборів для СУШІ, різних каш (сухі сипучі суміші), кави, цикорію. Ми пропонуємо Вам повний цикл виробництва від заготівлі сировини та допоміжних матеріалів до випуску та доставки готової продукції. На нашому складі постійно є великий асортимент рослинної сировини, що дозволить у найкоротші терміни виконати Ваше замовлення.

Виробничі приміщення та обладнання компанії відповідають сучасним європейським вимогам. На всіх етапах виробництва, від збирання сировини до упаковки готової продукції, на підприємстві діє багатоступінчаста система контролю, яка забезпечує високу якість продукції. Це підтверджується отриманими сертифікатами: міжнародним сертифікатом безпеки харчової продукції стандарту HACCP ISO 22000:2007 та міжнародним сертифікатом якості стандарту ISO 9001:2001.

ТОВ «КЛЮЧІ ЗДОРОВ'Я» має власний складський комплекс, що дозволяє зберігати в належних умовах сировину, допоміжні матеріали та готову продукцію.

ВЛАСНА ТОРГІВЕЛЬНА МАРКА

ТОВ «КЛЮЧІ ЗДОРОВ'Я» пропонує випускати продукцію з натуральної рослинної сировини під власною торговою маркою для мереж аптек, магазинів, фітобарів. Ми пропонуємо фіточаї високої якості, які Ви зможете продавати під власною торговою маркою. Вся наша продукція має відповідні документи, що підтверджують якість.

ДИСТРИБ'ЮТОРАМ

ТОВ «КЛЮЧІ ЗДОРОВ'Я» має потужну виробничу базу та є одним із провідних виробників продукції з натуральної сировини в Україні. Постійна робота над асортиментним портфелем і незмінно висока якість продукції дозволяє нам займати одне з провідних положень на українському ринку з моменту його формування. Продукція компанії «КЛЮЧІ ЗДОРОВ'Я» активно реалізується до країн ЄВРАЗЕС. Завдяки гнучкій ціновій політиці, стабільній рекламній підтримці, співпраці з компанією «КЛЮЧІ ЗДОРОВ'Я» дуже вигідно та престижно, це надійний шлях до успіху та процвітання Вашого бізнесу!

Ми цінуємо та дякуємо своїм давнім партнерам та запрошуємо до співпраці нових.

Всю інформацію, що Вас цікавить, Ви можете дізнатися по телефону:

+38(057) 780-34-41 внутр.100,

секретарь, Берднікова Аліна Володиміровна

Продукты контрактного производства

       
       
     

 

       

 

 

 

Scroll to top